Size Uyan

Üzerinize Tam Oturan Çözümler İçin

Genel işleyişin dışında iş süreçleriniz varsa, verimlilik, hız ve rekabet anlamında geri kalmayın; mevcut paket çözümlerin sınırları içine hapsolmayın. CYD Digital Özel Proje hizmetleriyle, kendi iş süreçlerinize en uygun, standart prosedürlerin dışında çalışarak size başarı kazandıracak özel çözümlere erişin. Bu sayede paket çözümlerin dayattığı sınırlamalara mecbur kalmadan sadece ihtiyacınız olan çözümleri kullanmanın rahatlığını yaşayın. CYD Digital Özel Proje Hizmetleriyle, ihtiyacınız olmayan sistemler için ekstra maliyet ve işgücü harcamak zorunda kalmazsınız.

Ne Yapıyoruz?

ERP mantığına uygun, ERP sistemlerine entegre olabilecek her türlü projede, deneyimli ve uzman kadromuzla yazılım geliştirme hizmetleri sunarak, size özel çözümler oluşturuyoruz. Paket çözümlerin sınırlamalarından sizi kurtararak, hangi sektörde olursanız olun, en yenilikçi, hızla güncellenen, yasal uyumluluğa sahip ve tam size göre özelleştirilmiş çözümler üretiyoruz. CYD Digital’in kapsamlı uzmanlığıyla ihtiyaçlarınıza göre belirlenen ve iş süreçlerinize uygun şeklide adapte edilen çözümlerle firmanızın rekabette öne çıkmasını sağlıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

İhtiyaçlarınızı ortaya çıkarıyoruz. Mevcut iş akışlarınızı inceliyoruz. İyileştirilmesi gereken süreçleri belirliyoruz. İşletmenizin verimliliğini artıracak, size özel, iyileştirilmiş süreçlerle çözümleri geliştiriyoruz. İstenen sonuca ulaşacak çözümleri geliştirmek üzere CYD Digital’e özel Proje Yönetimi Metodolojimizden yararlanıyoruz. Size göre geliştirilen çözümlerin kurulumdan, uygulamaya alımına kadar tüm desteğini sunuyoruz.